REZERVACE
Jak se u nás objednat

Vážení klienti, objednávky přijímám POUZE přes sms po prostudování podmínek níže, ve všední dny v čase od 8-18h. V případě nutnosti volejte, pokud se v tomto čase nedovoláte, tetuji či pracuji a z hygienických důvodů nesahám na telefon. Napište sms, později zavolám zpět. Závazná rezervace proběhne po připsání zálohy na účet. Akceptujeme pouze 1 přesunutí či zrušení termínu! Konzultace a opravy po cizích lidech, nedělám. Termín je závazný po uhrazení zálohy a oboustranném potvrzení termínu sms.  Každá klientka je po vytvoření rezervace povinna prostudovat si smluvní podmínky. Více Všeobecné podmínky.

PŘÍCHOD DO STUDIA, ČEKACÍ DOBA 

  • Příchod do studia od 00-15 min, např. 11:00-11:15, 15:15-15:30, 17:45-18:00, nepřicházejte dříve. Po příchodu na recepci nahlásit "KOSMETIKA" a usadit se v čekárně, přijdu si pro Vás. Čekací doba se pohybuje od 15 minut i více, tak s tím prosím počítejte, v případě integrity kůže nelze pracovat na minuty, berte to prosím na vědomí a na naší návštěvu si vyčleňte časovou rezervu nejen na samotné ošetření, která se pohybují od 2-3h, tak na případnou čekací dobu.

ZPŮSOB PLATBY ZÁLOHY, ZRUŠENÍ/PŘEHOZENÍ, STORNO POPLATEK

  • Při objednání požadujeme zálohu 1000,- Kč, která musí být připsána nejpozději 3 pracovní dny (72h) po vytvoření rezervace ústní či písemnou formou na bankovní účet 2900184422/2010.

  • Záloha slouží jako jistina, že se klient na dohodnutý termín dostaví a bude mu odečtena z celkové částky. V případě, že se klient na domluvený termín nedostaví, zruší termín 3 pracovní dny (72h) před termínem, je záloha NEVRATNÁ, protože Vámi zamluvený termín nestihnu narychlo obsadit a náhradní termín nenabídnu. Akceptujeme pouze 1 přesunutí či zrušení termínu! 

  • O připsání zálohy na účet neinformuji, ale kontroluji! (neposílám potvrzující sms). Úhradou zálohy si potvrzujete dohodnutý termín. V případě zrušení termínu z mé strany, bude stanoven náhradní termín nebo vrácena přijatá záloha do 7 pracovních dnů.

  • Do zprávy pro příjemce : záloha, jméno a příjmení, dohodnutý termín, např.: záloha, Jana Nováková,18.6.2019/16h

  • Přesnou cenu ošetření stanoví vždy provozovatel specialista na základě osobní konzultace a zvoleného optimálního výkonu či kombinace zákroků. V ceníku najdete pouze orientační ceny zákroků.

  • Doplatek HOTOVĚ